O nas

Szanowni Państwo!

Na rynku nieruchomości istniejemy, jako pośrednik już od 10 lat. Zebrane doświadczenie w pośrednictwie obrotu nieruchomościami oraz wiedza pozwoliły nam osiągnąć sukcesy i przede wszystkim zdobyć zaufanie Klientów. Nasza firma to grupa licencjonowanych pośredników, którzy służąc swym doświadczeniem i wiedzą, pomogą Państwu wybrać najlepsze rozwiązania. Doradzimy jak sprzedać, wynająć mieszkanie, zakupić nowe lokum na rynku wtórnym lub pierwotnym. Dla nas owocna współpraca zaczyna się już od pomocy w wyszukaniu najodpowiedniejszej nieruchomości aż do podpisania korzystnych warunków umowy.


Gwarantujemy bardzo korzystne warunki współpracy, bezpieczeństwo transakcji oraz wysoką jakość świadczonych usług. Cechuje nas profesjonalizm, doświadczenie, dzięki czemu biuro zyskało renomę na rynku i liczne grono zadowolonych klientów. Dzięki otwartości oraz innowacyjności poszukujemy nieustannie nowych dróg dalszego rozwoju na rynku nieruchomości . Celem naszego biura jest skuteczne zaspokojenie potrzeb naszych klientów. Oferujemy nowa jakość w obrocie nieruchomościami, działamy na zasadzie partnerstwa.


Zespół Biura Nieruchomości i Finansów tworzą dynamiczni ludzie. Naszymi atutami na rynku jest operatywność, elastyczność, umiejętność osiągania kompromisu. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez 5 dni w tygodniu. (Istnieje także możliwość umówienia się na godzinę dogodna dla klienta! Również w sobotę) Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej Pośredników w obrocie nieruchomościami. Legitymujemy się licencją i doświadczeniem zawodowym : mgr Katarzyna Cmok lic.nr 13959


Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.


Z wyrazami szacunku Podstawy prawne Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta. ustawa o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami), w szczególności Dział V Rozdział 2; standardy zawodowe pośredników i zasady etyki zawodowej ustalone przez Polską Federację Rynku Nieruchomości w porozumieniu z Powszechnym Towarzystwem Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości, uzgodnione 18 marca 2009r. z Ministrem Infrastruktury na podstawie art. 181 ust. 5 ustawy z 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. 2004r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami); ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami); ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami)